O nas

Sektor naszej działalności

Firma LOGAR – wycinka drzew zajmuje się wszelkimi pracami związanymi z wycinką i pielęgnacją zieleni . W zależności od usytuowania drzew oraz charakteru cięć wykorzystujemy techniki wspinaczki alpinistycznej bądź zwyżkę wysokościową, dzięki czemu jesteśmy w stanie usunąć lub przyciąć każde drzewo. Zajmujemy się również wycinką drzew na terenach inwestycyjnych.

Nasze ekipy, działają od wielu lat na terenie całej Polski, w swojej ofercie posiadamy usługi związane z pielęgnacją terenów zieleni, w tym z zakresu cięcia, formowania i wycinki drzew i krzewów.

Sektor naszej działalności

Profesjonalizm

Wycinka niewielkich drzew gdzie nie ma jakiejkolwiek zabudowy zwykle nie stanowi problemu, ale wycinkę drzew wysokich lub zlokalizowanych w tzw. „trudnych” miejscach (np. przy liniach wysokiego napięcia, w pobliżu budynków, dróg, torów kolejowych) warto powierzyć wyspecjalizowanej ekipie fachowców zespołu Logar, która korzystając ze swojego doświadczenia w profesjonalny i, co najważniejsze, bezpieczny sposób usunie drzewo.

Gwarantujemy jakość usług oraz bezpieczeństwo wykonywanych przez nas prac.

Profesjonalizm

Kadra

Zatrudniamy wykwalifikowanych specjalistów, którzy wiedzą jak bezpiecznie uporać się z każdym zadaniem. Wycinka zieleni wysokiej należy do prac o podwyższonym ryzyku zawodowym.Przestrzeganie bezpieczeństwa jest dla nas sprawą priorytetową. Nasi pilarze posiadają aktualne badania wysokościowe oraz mają ukończone kursy w zakresie prac alpinistycznych na linach przy wycince drzew. Posiadamy także ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej.

Kadra

Jesteśmy specjalistami w naszym fachu
przez co zyskaliśmy wielu zadowolonych klientów
Zapraszam do skorzystania z usług firmy LOGAR – wycinka drzew