Firma Logar oferuje swoje usługi na terenie Krakowa i okolic.

Działamy zarówno na zlecenie firm, instytucji jak i osób prywatnych. Specjalizujemy się w wycinaniu a także przycinaniu drzew. W celu określenia kosztów prac zachęcamy do zrobienia zdjęcia albo zdjęć drzewa i przesłania MMS-em na podany numer telefonu firmowego lub mailem na adres: [email protected] z krótkim opisem sprawy.

W przypadku, kiedy wycena w proponowany sposób nie jest możliwa, umawiamy się na oględziny (wizję lokalną) w terminie odpowiadającym zainteresowanym stronom, zazwyczaj w przeciągu kilku dni.

Termin oczekiwania na wykonanie usługi zazwyczaj nie przekracza 5 dni roboczych.

Usługi wykonujemy solidnie i bezpiecznie.
Zatrudniamy wykwalifikowanych specjalistów, którzy wiedzą jak fachowo uporać się z każdym zadaniem. Wycinka drzew należy do grupy prac o podwyższonym ryzyku. Przestrzeganie bezpieczeństwa jest dla nas sprawą priorytetową. Nasi pracownicy to tzw. alpiniści wyuczeni i dobrze przygotowani do pracy z piłą zarówno na ziemi jak i wysoko na drzewach.

Nasza firma oferuje następujące usługi na terenie Krakowa:

  • Usuwanie metodą tradycyjną- obalanie drzewa (w całości).
  • Wycinka drzew trudnych, z wykorzystaniem metod alpinistycznych albo zwyżki.
  • Wycinka drzew na cmentarzach.
  • Pielęgnacja oraz wycinanie drzew na terenach objętych ochroną konserwatora zabytków.
  • Usuwanie konarów i gałęzi chorych, martwych, połamanych.
  • Korygowanie koron drzew przy budynkach, liniach energetycznych, telefonicznych.
  • Przycinanie służące poprawie statyki oraz zapobiegające wyłamaniom.
  • Fachowe zakładanie wiązań.

LOGAR- wycinka drzew Kraków

 

Kraków wycinka drzew
Wycinka drzew w Krakowie

Zasięg terytorialny Małopolskie

Usługi prowadzimy na terenie miast wielu miejscowości znajdujących się nieopodal Krakowa.

Dzięki umiejętnościom połączonym z doświadczeniem jesteśmy specjalistami w swoim fachu, przez co zyskaliśmy szerokie grono zadowolonych klientów

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Wycinka drzew

Główne miasta województwa w których realizujemy zlecenia:

Działamy na terenie całego województwa małopolskiego

Szukasz cenników, cen, kosztów lub kosztorysów wycinki drzew? Orientacyjne ceny znajdziesz w zakładce „cennik wycinki”

Zadzwoń lub napisz do nas prześlij zdjęcia drzew do wycięcia lub pielęgnacji a fachowcy prześlą Ci ofertę cenową na wycinkę lub pielęgnację.

Tomek

Polecam firmę Logar. Przeprowadzali u mnie wycinkę niebezpiecznych drzew byłem bardzo zadowolony z wykonania. Pół roku później zdecydowałem się na przycięcie moich drzew, oczywiście odezwałem się do firmy Logar i na tym polu też się nie zawiodłem. Śmiało mogę polecić pielęgnacje drzew i oczywiście wycinkę również w wykonaniu tych zawodowców.

Profesjonalna ekipa wycinki drzew

Michał

Wycinka niedużego drzewka na działce poszła gładko ale wycinka ogromnej topoli alpinistycznie to było mistrzostwo wycinki drzew. Już umówiłem przecinkę  mniejszych drzewek. Ogromny szacunek i oczywiście polecam

przycinanie drzew

Milena

Ścinka drzewa poszła gładko. Myślałam, że cena ścinki będzie wysoka ale ku mojemu zdziwieni cena nie była wygórowana a sam ścinka bardzo profesjonalna i bezpieczna. Polecam

scinka drzew przycinanie drzew

Ela

Zgrana ekipa polecam. Wykonywali u mnie pielęgnacje kilku drzew ( brzozy), jestem bardzo zadowolona widać było, że to profesjonaliści

scinka drzew

Zbyszek

Świetna robota, wycinka drzew przebiegła pomyślnie mimo sporych utrudnień. Drzewo rosło bardzo blisko domu z drugiej strony druty. Panowie poradzili sobie naprawdę fachowo. Dobrze wyszkoleni wiedzą jak bezpiecznie wycinać drzewa. Jeżeli ktoś będzie się mnie pytał to do wycinki na pewno polecę firmę Logar.

wycinka drzew na prywatnej posesji

Anna

Doskonała wycinka drzew w wykonaniu ekipy firmy Logar. Sprawnie i przede wszystkim bezpiecznie. Jeżeli ktoś chce wyciąć niebezpieczne drzewo lub pielęgnować drzewa na swojej posesji to naprawdę gorąco polecam.

Wycinka orzecha włoskiego Kraków Bronowice

Zdecydowaliśmy wspólnie z mężem o wycięciu w naszym ogrodzie na prywatnej działce orzecha, który zbytnio się rozrósł i zacienił całą działke. Alpiniści z tej firmy dosłownie rozebrali go po kawałku. Dodatkowo wywieźli, więc pozbyliśmy się za jednym razem problemu co z tym zrobić.  Jesteśmy bardzo zadowoleni z wykonania usługi. Na pewno będziemy polecać znajomym.

Jakubowska E
Kraków Bronowice

pielęgnacja drzew Kraków Ruszcza

Wypielęgnowali moje drzewka w ogrodzie. Lekko skrócili i nadali kształtu koronie. Moim zdaniem bardzo udana pielęgnacja drzew. Mam jeszcze kilka drzew do przycinki i na pewno zgłoszę się do firmy Logar.

Amelia C.
Kraków, Ruszcza

Na prawde profesjonalna Wycinka drzew

Pielęgnacja i wycinka drzew na terenie Krakowa na prywatnej działce polecam nic dodać nic ująć.

Weronika B.
Kraków, Wola Justowska

Jeżeli ktoś jest profesjonalnym drwalem to właśnie oni znają się na wycince drzew

Miałem do wycięcia kilka sztuk sporych drzew rosnących przy moim domku ale rosły już na tyle niebezpiecznie pochylone nad domem, że postanowiłem je wyciąć. Myślałem, że trzeba będzie ciąć od góry po kawałku i opuszczać na linach ale jak się okazało bez problemy wycieli te drzewa w całości bez żadnych uszkodzeń i to też za dużo mniejszą kwotę niż myślałem. Polecam tych gości od wycinek drzew z czystym sumieniem 😉

Ryś Z.
Kraków, Podgórze

super wycinka drzew alpinistyczna

Wydawało mi się, że mieszkam w Krakowie i już wszystko widziałem, ale chłopaki na prawdę się spisali. Jestem pod wrażeniem. Polecam firmę Logar do wycinek na terenie Krakowa. Ale mówili, że pielęgnacją drzew też się zajmują.

Darek G.
Kraków, Balice

Najfajniejsza wycinka jaką widziałem

Szacun. Zobaczyłem na własne oczy gości, którzy łączą w sobie alpinistów, drwali, linoskoczków. Zaimponowali mi tym, jak dokonali ścinki modrzewia, którego nikt wcześniej nie chciał się dotykać. Pod drzewem garaż, altana i kable. Chyba najlepsi w Krakowie

Seba
Kraków

firma wycinkowa Kraków

Firma Logar to firma, która robi wycinki drzew dobrze, bezpiecznie , za uczciwe pieniądze. Gorąco polecam jej usługi dopasowane do każdego klienta. Dodatkowo Panowie są bardzo sympatyczni i kulturalni.

Maria Rz
Kraków

Wykarczowanie działki budowlanej

zamówienie na wykarczowanie działki budowlanej zostało wykonane szybko i kompleksowo. Firma godna zaufania. Wycinka perfekcyjna . Zero stresu z naszej strony.

Daniel A
Kraków

Znajomość przepisów przy wycince drzew

Firma doradzała nam w sprawie najlepszego terminu wycięcia drzew na naszej posesji. Okazało się, że trzeba zdążyć przed rozpoczęciem okresu lęgowego. Dzięki radom zdążyliśmy z wycinką zanim ptaki przystąpiły do okresu lęgowego. Uniknęliśmy niepotrzebnych problemów związanych z gniazdowaniem ptaków na naszej posesji.

Janina W
Kraków

Przycinka chirurgiczna drzewa

nasz dąb wymagał przycinki chirurgicznej. Drzewo wymagało zaopiniowania co poprawi jego stan, jakie zabiegi pomogą a nie zaszkodzą. Wycięcie całego drzewa nie wchodziło w grę, ponieważ nasza rodzina ma do niego wielki sentyment. Przycinkę wykonano bardzo rozważnie, z rozłożeniem prac na kilka miesięcy. Widzimy już efekty, dąb ma piękne ulistnienie.

Mirosław&Ewa
Kraków

Cięcia w koronie drzew

Alpiniści z firmy Logar przeprowadzili cięcia w koronach dużych drzew. Powierzyłem pracę specjalistom i jestem spokojny bo wykonali przycinanie zgodnie ze sztuką, czyli w granicach 30 procent objętości korony (wymóg ustawowy).

Rafał C
Kraków

Oczyszczenie działki z zadrzewień

Firma oczyściła działkę z zadrzewień (drzewa i krzewy). Wszystko wykonała szybko, sprawnie i za rozsądną cenę. Drzewa zostały precyzyjnie obalone, okrzesane i pocięte na długości jakie sobie życzyłem. Gałęzie i krzaki poddane zostały zrębkowaniu. Usuwaniem karp zajęła się koparka. Firma godna polecenia

Inwestor
Kraków

kompleksowa usługa polegająca na wycięciu i zmieleniu gałęzi

Polecam Logara z uwagi na profesjonalne podejście do wykonania usługi. Panowie posiadają umiejętności, widać też że sa doświadczeni.Wycinka była przeprowadzona precyzyjnie, a gałęzie zmielone. Jestem zadowolony i z przyjemnością polecę uslugi tej firmy.

Zbigniew Z
Kraków

kompleksowa wycinka na terenie firmy – Kraków

Do współpracy przy wycinaniu drzew na terenie firmy wybraliśmy firmę Logar Arkadiusz Kidoń. Przekonaliśmy się, że to fachowcy podczas tankowania na stacji paliw w Krzeszowicach, gdzie mieliśmy okazję zobaczyć Panów w akcji. Profecjonalizm, organizacja pracy i podejście do BHP zadecydowały o zleceniu prac firmie Logar.

Jerzy A.
Kraków

Ścięcie ze sprzątaniem

Znalazłem firmę na FB. Przesłałem zdjęcie. Od ręki dostałem odpowiedź. Szybko zrobili ścięcie kilku drzew z wywozem (pod Krakowem). Zrobili robotę na czysto. Polecam chłopaków. Pozdrawiam 🙂 🙂 🙂

Karol R
Kraków

Ścinka drzew Kraków Krowodrza

Polecam firmę Logar Pana Arkadiusza Kidoń. Ścinka drzew przebiegła zgodnie z planem mimo bardzo niesprzyjającej pogody.

Magda Magdalena
Kraków Krowodrza

usuwanie uschniętego konaru na cmentarzu

Zleciliśmy usunięcie suchego konaru na drzewie na cmentarzu. Wysokość dęba około 20 m. Śrenica suchej gałezi 60 cm. Brak możliwości dojechania zwyzką. Chłopaki spuścili konar po kawałku na linach. Znają się na rzeczy !

Janek

Skrócenie świerków

Dziadkowie zlecili przycięcie czubków świerków na swojej posesji. Za bardzo się rozrosły 🙂 Dodatkowo sięgały do kabli. W ich imieniu mam przekazać, że są zadowoleni 😉

Angelika B
Kraków

Obcięcie gałęzi

Zatrudniliśmy specjalistów z Logar do obcięcia gałęzi nad dachem domu. Do wyboru przekonały nas zdjęcia z wcześniejszych zleceń zamieszczone na stronie www. Praca została wykonana perfekcyjnie.

Jan L
Kraków

Przycinanie drzew owocowych

Zleciłam przycinanie drzew owocowych w zaniedbanym ogrodzie. Odmłodzili stare drzewa naprawdę profesjonalnie. Polecam !

Anna Sz.
Kraków

Wycinka drzew na działce

Posiadam działkę budowlaną w Krakowie, sam mieszkam w wielkopolsce. Dzięki Panu Arkowi przeprowadziłem wycięcie drzew na swojej działce bez konieczności przyjeżdżania do Krakowa. Firma zadbała o wszystkie szczegóły, razem z przesłaniem zdjeć po zakończeniu pracy. Jestem bardzo zadowolony. Kolejną wycinkę na pewno powierzę tylko tej firmie.

Józef Z
Kraków

Wycinki na posesji

Myślałem, że wycinka drzew to skomplikowane zagadnienie. No i oczywiście jak zwykle miałem racje 🙂 Dlatego radzę znaleźć fachowców, ja znalazłem firma logar  to na prawdę dobry wybór.

Wojtek K.
Kraków

Ścinka drzew w Krakowie

Polecam tych Panów już kilkakrotnie korzystałam z usług Ścinki drzew na działce prywatnej. Za każdym razem byłam bardzo zadowolona z tej profesjonalnej firmy

Ania K.
Kraków

Wycinka w Krakowie

Świetna wycinka drzew w wykonaniu tego zespołu polecam gorąco każdemu zainteresowanemu kto chciałby wyciąć drzewo na terenie Krakowa

Andrzej G.
Kraków

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookie, korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji

Informacja dotycząca cookies Czym są ciasteczka (pliki cookies)? Ciasteczko jest plikiem alfanumerycznym (tekstowym), który jest zapisywany na komputerze użytkownika podczas odwiedzin naszej witryny (lub aktualizowany - w przypadku odwiedzin ponownych/kolejnych). W jaki sposób wykorzystujemy cookies w naszym serwisie? Nie gromadzimy ani nie przetwarzamy żadnych informacji pozwalających na bezpośrednią identyfikację danych osobowych. Pliki cookies są wykorzystywane w naszym serwisie do celów statystycznych (dotyczących statystyk odwiedzin naszej witryny) oraz w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu i dostarczenia bardziej dopasowanych treści.

Zamknij